Hakkımızda

Konya Evden Eve Nakliyat; Konya’da kurulan ilk evden eve taşımacılık firmalarından birisi olup, uzun yıllardır evden eve taşımacılık hizmetleri bölümünde etkinlik göstermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması yardımıyla bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına karşın Konyalı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu sektörde ilklerden olmasına karşın vakte ve devrimlere en süratli ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Semt Konya Evden Eve Nakliyat müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

Nakliyat Hizmetlerimizin İçinde;

Şehirlerarası evden eve taşımacılık, kent içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, profesyonel eşya paketleme, işyeri ve ofis taşımacılığı, eşya asansörü kiralama ile bedava eşya uzman hizmetleri yer almaktadır.

Çok talep gören bir firma olmamızın en mühim sebebi tamamıyla KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız, o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

Taahhütlerini saatinde ve kusursuz yerine getirmek amacıyla lüzumlu malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her vakit en iyisini gerçekleştirmeyi ve müşteri memnuniyetini sık sık yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerimize etkinlik alanımızla alakalı ürün ve hizmetleri nitelik ve etik değerlerden taviz vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak nitelik politikamızdır.

Kaynak: https://sefanakliyat.com/hakkimizda/